SMS Banking wypróbuj ZA DARMO!

Szanowni Klienci  informujemy, że w związku z promocją "SMS Banking " od 1 maja do 31 sierpnia 2017 roku klienci, którzy złożą wniosek o aktywację usługi w okresie promocji, będą mogli korzystać z niej ZA  DARMO do końca czasu trwania promocji!

Dzięki SMS Banking zyskasz łatwy i szybki dostęp do swoich finansów za pośrednictwem wiadomości SMS.

Czym jest SMS Banking ?

Usługa SMS-Banking polega na przesyłaniu na telefon komórkowy klienta wiadomości tekstowej, informującej o saldzie i stanie środków na rachunku. Z usługi SMS-Banking mogą korzystać posiadacze rachunków bieżących i rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w złotych.

SMS Banking to usługa, która w wygodny  i bezpieczny sposób dale Ci możliwość  kontroli nad aktualną ilością środków na twoim koncie i historią wykonanych operacji.

SPECJALNA OFERTA DLA JUNIORÓW

Każdy posiadacz konta Junior może aktywować sobie tą usługę i korzystać z niej  ZA DARMO nawet po zakończeniu okresu promocyjnego! Ponadto każdy Junior dostaje SMS po każdej wydanej złotówce, dzięki temu w prosty i wygodny sposób może dbać o swoje pierwsze oszczędności.

Warunki promocji:

  1. Wariant promocji– wysyłanie powiadomień przy minimalnej kwocie zmiany salda o 50 zł.
  2. Okres oferowania promocji – 01.05.2017 – 31.08.2017 r.
  3. Czas trwania promocji – promocyjne warunki cenowe za korzystanie z usługi SMS Banking obowiązują przez cały okres trwania promocji .
  4. Klienci objęci promocją – osoby fizyczne, przedsiębiorcy oraz klienci sektora AGRO  posiadający rachunek w Banku Spółdzielczym w Pruszczu Gdańskim, mający nie aktywną usługę SMS Banking w okresie trwania promocji. Aby skorzystać z promocji klienci muszą wypełnić wniosek o świadczenie usługi SMS- Banking.
  5. Promocyjne warunki cenowe:

Użytkowanie usługi SMS Banking  – 0 zł miesięcznie w okresie trwania promocji, według wybranego wariantu: wysyłanie powiadomień przy minimalnej kwocie zmiany salda o 50 zł, po zakończeniu promocji opłata za usługę według obowiązującej taryfy prowizji i opłat odpowiednio dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych o ile klient nie zrezygnuje z usługi, składając wniosek o wyłączenie usługi SMS Banking.

Przyjdź do Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim, wypróbuj  ZA DARMO i bądź spokojny o swoje pieniądze na koncie.

Wniosek o aktywację usługi możesz złożyć w każdej placówce Banku Spółdzielczego w Pruszcz Gdańskim.   Zachęcamy do skorzystania z PROMOCJI!

Data publikacji: 01.01.1970