Doładowania telefonów

Poprzez system bankowości internetowej i mobilnej EKONTO oraz w placówkach banku doładujesz telefon komórkowy sobie i innym osobom w najpopularniejszych sieciach komórkowych w Polsce. Doładowując telefon z Bankiem Spółdzielczym w Pruszczu Gdańskim skorzystasz także z promocji doładowań u poszczególnych operatorów.

Najważniejsze korzyści

 • wygoda: doładowanie można dokonać zarówno przez komputer przy pomocy systemu EKONTO jak również z każdego miejsca poprzez bankowość mobilną w telefonie komórkowym,
 • szybkość: doładowanie dowolnego telefonu możesz dokonać nawet w ciągu minuty, a kwota doładowania może być dostępna w ciągu kilku minut na doładowywanym telefonie,
 • dostępność 24h: doładowania w bankowości internetowej i mobilnej dostępne są przez całą dobę,
 • brak dodatkowych opłat: za doładowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, cała kwota doładowania trafia na twój telefon,
 • szeroki wybór operatorów: obsługujemy największych operatorów dostępnych w Polsce,
 • promocje: we współpracy z partnerami zewnętrznymi stale udostępniamy specjalne oferty.

Oferujemy doładowania telefonów na kartę wszystkich najważniejszych operatorów: Orange, Plus, T-Mobile, NJU mobile, Heyah, Play, Cyfrowy Polsat, Virgin Mobile, wRodzinie, Lycamobile.

Doładowania realizowane są przez firmę Blue Media S.A. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości związanych z funkcjonowaniem serwisu prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta Blue Media pod numerem 801 555 589 lub +48 58 5555 300 (z tel. komórkowych i spoza Polski).

Więcej informacji:

Z promocjami doładowan można zapoznać się na stronie http://zasilenia.info.blue.pl/promocje

To proste!

 • załoguj się do bankowości internetowej EKONTO,
 • wejdź w zakładkę Rachunki,
 • wybierz opcję Doładowania,
 • wybierz swojego operatora,
 • wprowadź kwotę doładowania,
 • wprowadź numer telefonu który chcesz doładować,
 • zatwierdź operację smsKodem.

Z aktualną treścią regulaminu usługi możesz zapoznać się TUTAJ

W celu otrzymania faktury VAT za zakupione w ramach Usługi Doładowanie konta, Usługobiorca powinien wypełnić formularz znajdujący się pod adresem https://faktura.pl/zasilenia/ z danymi Usługobiorcy niezbędnymi do wystawienia faktury wraz z adresem e-mail, podanym w celu przesłania faktury VAT drogą elektroniczną. Faktura VAT zostanie wystawiona zgodnie z przepisami prawa po wypełnieniu formularza.

 1. Składanie reklamacji odbywa się drogą elektroniczną na adres e-mail Blue Media: Proszę włączyć JavaScript.; telefonicznie na numer 58 7604 822 (połączenie płatne – koszt zgodnie z taryfą operatora), 801 800 822 (połączenie płatne 20 gr. brutto za każdą minutę połączenia), faxem – pod numerem 58 555 13 18 bądź pocztą – na adres Blue Media, ul. Haffnera 6, 81-717 Sopot.
 2. Przedmiotem reklamacji jest wykonanie przez Blue Media Usługi Doładowań, niezgodnie z warunkami i zasadami określonymi w Regulaminie.
 3. Podstawy reklamacji nie może stanowić powoływanie się na okoliczność, iż numer doładowywanego telefonu został błędnie podany przez Usługobiorcę lub powoływanie się na okoliczności związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem przeglądarki internetowej lub łącz telekomunikacyjnych po stronie Usługobiorcy.
 4. Reklamacja winna zawierać wskazanie Usługobiorcy oraz zwięzły opis zgłaszanych zastrzeżeń.
 5. Jeżeli reklamacja wymaga uzupełnienia Blue Media zwraca się do Usługobiorcy z prośbą o podanie szczegółów świadczonej usługi.
 6. Spółka rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania.