Nowa Szata Graficzna Strony

                                                                                                     

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, iż wkrótce nastąpi zmiana szaty graficznej strony internetowej Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim.

Strona zostanie zmodyfikowana tak, aby ułatwić Państwu szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji. Nowa szata graficzna, będzie przejrzysta i intuicyjna w nawigacji ponadto wyróżniać się będzie nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale i dopasowaniem do potrzeb jej użytkowników. Czytelne menu i przystępna prezentacja oferty pozwolą każdemu szybko odnaleźć potrzebne informacje.

Zmiany w szablonie:

• Układ strony głównej

• Aktualności oraz newsletter

• Prezentacja oferty produktowej

• Wyszukiwarka placówek i bankomatów

Nowa strona internetowa będzie wykonana w technologii Responsive Web Desing, która daje możliwość korzystania z niej na dowolnym urządzeniu takim jak komputer stacjonarny, laptop, tablet czy smartfon. Strona www automatycznie będzie się dostosowywała do urządzenia na którym będzie wyświetlana, zachowując nadal wysoką jakość i intuicyjną nawigację.

Uruchomienie nowego serwisu strony www nie wpłynie w żaden sposób na korzystanie z systemu bankowości internetowej Ekonto i Ibank. Zmieni się jedynie wygląd wizualny przycisku Logowania, po zalogowaniu jednak układ strony pozostanie bez zmian.

Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany spełnią Państwa oczekiwania.

Data publikacji: 09.04.2018