"Konto za złotówkę"

Odkryj wartość jednej złotówki z nowym kontem w Banku Spółdzielczym w Pruszczu Gdańskim 

„Konto za złotówkę „ to atrakcyjne nowe konto, które możesz założyć w Naszym Banku, za symboliczną złotówkę miesięcznie. Nie zwlekaj i zapytaj Naszego doradcy o ofertę i ciesz się każdego dnia wygodnym kontem w Banku Spółdzielczym w Pruszczu Gdańskim

,,Konto za złotówkę’’ to rachunek oszczędnościowo -rozliczeniowy dla osób fizycznych z dedykowanym pakietem opłat. Do konta w pakiecie wydawana jest bezpłatnie karta debetowa Mastercard. Posiadacz rachunku może uzyskać również bezpłatny dostęp do rachunku za pośrednictwem kanałów elektronicznych oraz darmową aplikację Portfel SGB.

Twoje korzyści:

• Prawie 4 tys. bezpłatnych bankomatów w kraju (bankomaty sieci SGB, BPS oraz zrzeszonych banków spółdzielczych).

• Brak opłat za wypłatę gotówki za granicą.

• Brak opłat za wypłaty gotówki w ramach cashback w kraju.

• Za wypłatę gotówki w bankomatach obcych w kraju tylko 3 zł niezależnie od wypłacanej kwoty.

Aplikacja-Portfel SGB

Aplikacja mobilna Portfel SGB to nowoczesna aplikacja do codziennego bankowania, która dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOs ( Apple). Aplikacja umożliwi posiadaczowi rachunku na szybkie sprawdzenie dostępnych środków na koncie oraz historii ostatnich operacji dokonanych kartą. Aplikacja umożliwi również podgląd posiadanych kart kredytowych, oraz kart debetowych wydanych do wszystkich rachunków indywidulanych posiadanych w Banku Spółdzielczym w Pruszczu Gdańskim.

Przewodnik po portfelu SGB 

Opłaty i Prowizje

Wszystkie informacje na temat cen i prowizji znajdziesz tutaj

Data publikacji: 27.11.2017