BANK SPÓŁDZIELCZY W PRUSZCZU GDAŃSKIM WSPIERA LOKALNE INICJATYWY

W dniach 10-11.06.2017 na terenie Pruszcza Gdańskiego odbyły się dwie imprezy, które przyciągnęły wielu zainteresowanych. W pierwszym dniu Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim jako jeden ze sponsorów  uczestniczył w obchodach Święta 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Miały one miejsce na Lotnisku w Pruszczu Gdańskim. Przedstawiciele Banku aktywnie wspierali obchody i promowali Bank. Wystawiony został namiot, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Pracownicy Banku rozdawali gadżety reklamowe, po które licznie przychodzili zainteresowani uczestnicy obchodów jak również wręczali dzieciom baloniki, wiatraczki i słodycze, które powodowały nieocenioną radość i wielki uśmiech na twarzach najmłodszych. Przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim, służyli również wszelką informacją na temat produktów i usług oferowanych przez Bank. Wszyscy zainteresowani otrzymali kompleksowe informacje wraz z materiałami w postaci informatorów i ulotek. Święto 49 Bazy Lotniczej przyciągnęło tłumy ludzi, w tym również wielu klientów Banku, którzy przychodzili do namiotu przywitać się. Taka postawa jest dla Banku niezwykle cenna gdyż świadczy o zadowoleniu  i sympatii Klientów.

Po zakończeniu obchodów na Lotnisku, dalsza część imprezy odbyła się na Stadionie Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, gdzie również, widoczne były liczne materiały reklamowe Naszego Banku. Przy scenie głównej wyróżniał się duży zielony balon, a na ogrodzeniu wokół stadionu zostały rozwieszone nowe, specjalnie przygotowane na te obchody banery, na których zielone serce skierowane do uczestniczących w obchodach osób niosło ze sobą przekaz  „Liczysz się dla Nas „

11. 06.2017  został również zorganizowany  przez Centrum Kultury i Sportu Maraton Rolkarski  i tu również została rozstawiona Brama, którą Bank zakupił w zeszłym roku, by zawsze mieć możliwość wsparcia technicznego odbywających się w regionie zawodów sportowych takich jak maratony biegowe, rolkarskie, rowerowe itp.

 

Wszystkim uczestnikom tegorocznych obchodów, serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że nasz udział został zauważony i zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania jednego z najważniejszych festynów w regionie w następnym roku.  Dołożymy wszelkich starań aby umilić Państwu ten czas  i zapraszamy serdecznie do Naszych Oddziałów i Punktów Obsługi, gdzie Nasi Pracownicy zawsze służą pomocą.

Data publikacji: 16.06.2017